GESELECTEERDE DEALERS

--

GESELECTEERDE DEALERS

Lijst van officiële Dr. KERN
- Erlebnis-Zentren (Experience Centers)
- Premium-Partnern (Premium-Partners)
- Fachhändlern (Vakdealers)
About Image
About Image
About Image

Heeft u meer informatie nodig of zoekt u een
dealer in uw regio? +32 11 301 380 of zend ons
een e-mail info@dr-kern.de

Wij zullen u zo spoedig mogelijk contacteren... Contact

ERLEBNIS-ZENTREN - Experience Centers

„Lijst van geselecteerde experience centers“

Erlebnis-Center
Heerenpools Starline
HASSELT - BELGIË

Contact - hasselt@dr-kern.com

Erlebnis-Center
AMD Technic
DOURDAN - FRANKRIJK

Contact - info@dr-kern.fr

Neem vrijblijvend contact met
ons op! wij melden ons zo vlot mogelijk.

Contact - info@dr-kern.com

PREMIUM-PARTNER

Lijst van geselecteerde Dr. KERN Premium-Partners

Standard Post with Image

Premium-Partner
Aqua Plus
Neupré - België

Contact - liege@dr-kern.com

Standard Post with Image

Premium-Partner
SUNSPA
Breda - Nederland

Contact - breda@dr-kern.com

Neem vrijblijvend contact met
on op! wij melden ons zo vlot mogelijk.

Contact - info@dr-kern.com

FACHHÄNDLER

Lijst van geselecteerd vakdealers

Fachhändler
Jomarco BVBA
Adegem - België

Contact - adegem@dr-kern.com

Standard Post with Image

Fachhändler
AROSA GMBH
Gaimersheim - Duitsland

Contact - ingolstadt@dr-kern.de

Standard Post with Image

Fachhändler
B-CUBE GMBH
Brilon - Duitsland

Contact - brilon@dr-kern.de

Standard Post with Image

Fachhändler
Megasauna UG
Verden/Aller - Duitslland

Contact - verden@dr-kern.de

Standard Post with Image

Fachhändler
SONNTAG GMBH
Chemnitz - DEUTSCHLAND

Contact - chemnitz@dr-kern.de

Standard Post with Image

Fachhändler
Nicollier SA
Fully-Valais Schweiz

Contact - fully@dr-kern.de